Weekend z Nauką – rekrutacja uzupełniająca

Stos książek

Informujemy o rekrutacji uzupełniającej na wyjazdowy Weekend z Nauką pt. „Rozwijanie kompetencji społecznych” w terminie 26-28.11.2021 r.

Zapraszamy uczennice, uczniów, nauczycielki i nauczycieli Pomorza do Władysławowa, do Willi POMORZANKA.

Czekają Was niezapomniane chwile podczas zgłębiania różnych tajemnic, poznawania tajników nagrywania filmów, wieczorów z grami planszowymi itp.

Poznacie nowych ciekawych ludzi i... siebie.

By wziąć udział w Weekendzie z Nauką należy:
• nauczycielka/nauczyciel – wypełnić i podpisać dokumenty oraz formularz rekrutacyjny;
uczennica/uczeń – wypełnić i podpisać dokumenty oraz formularz rekrutacyjny (pierwszą część wypełnia pełnoletnia uczennica/uczeń, a w imieniu uczennicy/ucznia niepełnoletniego – jego rodzic lub opiekun prawny; w celu wypełnienia części drugiej należy się zgłosić do Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego, którego uczennica/uczeń są podopiecznymi);

• skan wypełnionego w obu częściach i podpisanego formularza rekrutacyjnego wraz z dokumentacją przesłać niezwłocznie na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast

• oryginał wypełnionego w obu częściach i podpisanego formularza rekrutacyjnego wraz z dokumentami złożyć w wersji papierowej do 23 listopada 2021 r. (wtorek):

• w sekretariacie Centrum Edukacji Nauczycieli, 80-401 Gdańsk, al. Gen. J. Hallera 14 do godz. 15:30
lub
• przesłać za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu!!!) w kopercie opisanej: „Weekend z Nauką – Zdolni z Pomorza” na adres Centrum Edukacji Nauczycieli, 80-401 Gdańsk, al. Gen. J. Hallera 14.

Informacji na temat tej formy wsparcia udziela Urszula Kornas-Krzyżykowska z Centrum Edukacji Nauczycieli, koordynatorka Regionalnego Centrum Nauczania Kreatywnego:
tel. 58 34 04 107,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W ramach Weekendu z Nauką zapewnione będą: zakwaterowanie, transport z miejsca zbiórki i z powrotem, wyżywienie, ubezpieczenie uczestników Weekendu z Nauką, kadra naukowa i wychowawcza oraz organizacja i realizacja programu.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin Weekendów z Nauką
Zasady rekrutacji
Szacowane liczby uczestników
Formularz rekrutacyjny dla Nauczyciela
Formularz rekrutacyjny dla Ucznia

Rozwijanie kompetencji społecznych – program

Fot. ©Depositphotos/ skyfotostock1