Pomorski turniej gier decyzyjnych o tytuł „GFKM Masters”

Uścisk dłoniPomorski turniej gier decyzyjnych skierowany jest do uczniów szkół średnich województwa pomorskiego. Jego zadaniem jest pokazanie młodzieży, jak fascynująca może być przedsiębiorczość. W ramach rywalizacji uczniowie mają możliwość zarządzać własnym przedsiębiorstwem: prowadzić analizy, podejmować ryzykowne decyzje i sprawdzać, jaki mają wpływ na pozycję swojej firmy na wirtualnym rynku.

Organizatorem turnieju jest Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów. To już druga edycja konkursu, a kolejne planowane są co roku. Turniej daje uczniom możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych trenerów biznesu.

Każda szkoła może zgłosić do turnieju 1 zespół składający się z 4 uczniów, którzy na czas wydarzenia stają się Zarządem. W turnieju może wziąć udział 36 takich zespołów. Nauczyciele prowadzący mogą zgłaszać swoje drużyny za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj w nieprzekraczalnym terminie do 30 października 2022 roku, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Informacje o turnieju w pigułce zawarte są w infografice.

Osoby zainteresowane udziałem w turnieju zapewne zechcą się zapoznać z relacjami z podsumowania ubiegłorocznej edycji dostępnymi tutaj i tutaj.

Fot. ©Depositphotos/edhar yuralaits