Rekrutacja na Weekendy z Nauką 2022

Stos książek

Rusza rekrutacja na wyjazdowe Weekendy z Nauką.

Zapraszamy uczennice, uczniów, nauczycielki i nauczycieli Pomorza na „Lekcje myślenia” oraz „Rozwijanie kompetencji społecznych”.

Weekendy z Nauką odbędą się we Władysławowie, nad samym morzem, w Willi POMORZANKA.

Czekają Was niezapomniane chwile podczas zgłębiania różnych tajemnic, poznawania tajników nagrywania filmów, wieczorów z grami planszowymi itp.

Poznacie ciekawych ludzi i... siebie.

Terminy Weekendów z Nauką
21-23.10.2022 r. – Lekcje myślenia
4-6.11.2022 r. – Rozwijanie kompetencji społecznych

By wziąć udział w jednym z Weekendów z Nauką należy:
• nauczycielka/nauczyciel – wypełnić i podpisać formularz rekrutacyjny;
• uczennica/uczeń – wypełnić i podpisać formularz rekrutacyjny (pierwszą część wypełnia pełnoletnia uczennica/uczeń, a w imieniu uczennicy/ucznia niepełnoletniego – jego rodzic lub opiekun prawny;
w celu wypełnienia części drugiej należy się zgłosić do Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego, którego uczennica/uczeń są podopiecznymi);
• skan wypełnionego w obu częściach i podpisanego formularza rekrutacyjnego należy niezwłocznie przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast
• oryginał wypełnionego w obu częściach i podpisanego formularza rekrutacyjnego złożyć w wersji papierowej do dnia 11 października 2022 r. (wtorek):
- w sekretariacie Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli, 80-401 Gdańsk, al. Gen. J. Hallera 14 do godz. 15.30
lub
- przesłać za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu!!!) w kopercie opisanej: „Weekend z Nauką – Zdolni z Pomorza” na adres Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli, 80-401 Gdańsk, al. Gen. J. Hallera 14.


Informacji na temat Weekendów z Nauką udziela Urszula Kornas-Krzyżykowska z Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli, koordynatorka Regionalnego Centrum Nauczania Kreatywnego:
tel. 58 34 04 107,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W ramach Weekendu z Nauką zapewnione będą: zakwaterowanie, transport z miejsca zbiórki i z powrotem, wyżywienie, ubezpieczenie uczestników Weekendu z Nauką, kadra naukowa i wychowawcza oraz organizacja i realizacja programu.

W dwóch Weekendach z Nauką może wziąć udział łącznie 100 osób.

Uwaga:
Osoby zakwalifikowane, które nie uczestniczyły w formach wsparcia realizowanych przez Departament Edukacji i Sportu, Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku oraz Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku otrzymają e-mailowo informację o konieczności dostarczenia dokumentów uczestniczki/uczestnika projektu.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin Weekendów z Nauką
Zasady rekrutacji
Szacowane liczby uczestników
Formularz rekrutacyjny dla Nauczyciela
Formularz rekrutacyjny dla Ucznia

Lekcje myślenia – program
Rozwijanie kompetencji społecznych – program

Fot. ©Depositphotos/ skyfotostock1