Już niedługo czeka nas podsumowanie

Gala laureatów konkursów regionalnychW poniedziałek, 20 czerwca, podsumujemy kolejny rok działalności w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”. Tegoroczna gala w formule online rozpocznie się o godzinie 16:00. Jej program dostępny jest tutaj.

Galę będzie można obejrzeć tutaj.

W czwartek spotykamy się na gali

Gala laureatów konkursów regionalnychJuż w czwartek, 17 czerwca, podsumujemy kolejny rok działalności w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”. Tegoroczna gala w formule online rozpocznie się o godzinie 16:00. Jej program dostępny jest tutaj.

Chętnych do wzięcia udziału w gali zachęcamy, by dołączyli do wydarzenia na FB.

Transmisja będzie dostępna tutaj.

Mija kolejny rok intensywnej pracy Zdolnych z Pomorza

Wręczenie przez Marszałka Struka bonów podarunkowych - nagród w konkursach realizowanych w ramach projektuKolejny rok szkolny już prawie za Wami. Zwykle w tym czasie organizowaliśmy uroczyste podsumowanie, w trakcie którego laureaci Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” oraz konkursu projektów otrzymywali nagrody i dyplomy, a wszyscy zgromadzeni mieli okazję zapoznać się np. z najciekawszymi konkursowymi projektami, działalnością poszczególnych Lokalnych Centrów Nauczania Kreatywnego czy ofertą współpracujących z nami uczelni. W tym roku z uwagi na zagrożenie epidemiczne konkurs projektów nie został jeszcze rozstrzygnięty –  zawieszono go do odwołania. Zrezygnowaliśmy także z organizacji naszej gali w czerwcu. Wstępnie zakładamy, że uroczystość odbędzie się w pierwszym semestrze przyszłego roku szkolnego, najprawdopodobniej jesienią. Jeszcze nie wiemy, jaką przybierze formę – będzie to zależało przede wszystkim od rozwoju sytuacji związanej z epidemią w naszym kraju. Będziemy informować Was na bieżąco. A tymczasem życzymy Wam zdrowych, bezpiecznych i radosnych wakacji. Może w tym czasie uda się Wam odkryć jakieś nowe pasje?