Mija kolejny rok intensywnej pracy Zdolnych z Pomorza

Wręczenie przez Marszałka Struka bonów podarunkowych - nagród w konkursach realizowanych w ramach projektuKolejny rok szkolny już prawie za Wami. Zwykle w tym czasie organizowaliśmy uroczyste podsumowanie, w trakcie którego laureaci Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” oraz konkursu projektów otrzymywali nagrody i dyplomy, a wszyscy zgromadzeni mieli okazję zapoznać się np. z najciekawszymi konkursowymi projektami, działalnością poszczególnych Lokalnych Centrów Nauczania Kreatywnego czy ofertą współpracujących z nami uczelni. W tym roku z uwagi na zagrożenie epidemiczne konkurs projektów nie został jeszcze rozstrzygnięty –  zawieszono go do odwołania. Zrezygnowaliśmy także z organizacji naszej gali w czerwcu. Wstępnie zakładamy, że uroczystość odbędzie się w pierwszym semestrze przyszłego roku szkolnego, najprawdopodobniej jesienią. Jeszcze nie wiemy, jaką przybierze formę – będzie to zależało przede wszystkim od rozwoju sytuacji związanej z epidemią w naszym kraju. Będziemy informować Was na bieżąco. A tymczasem życzymy Wam zdrowych, bezpiecznych i radosnych wakacji. Może w tym czasie uda się Wam odkryć jakieś nowe pasje?

Zapraszamy na galę Zdolnych z Pomorza

Wręczenie dyplomów podczas gali Zdolnych z Pomorza17 czerwca 2019 r. czeka nas wielkie święto – gala Zdolnych z Pomorza. Jest to podsumowanie całego roku Waszej ciężkiej pracy i nie może Was tam zabraknąć. Zabierzcie ze sobą Nauczycieli i Rodziców i przybądźcie do Gdańska, do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina przy ul. Ołowianka 1.

Czytaj więcej...

Najzdolniejsi na Ołowiance

Uczniowie na gali laureatów - zdjęcie grupoweMają wszechstronne zainteresowania, pociągają ich różne dziedziny, ale łączy ich… talent i coś jeszcze… uczestnictwo w projekcie „Zdolni z Pomorza”. 18 czerwca przybyli tłumnie z całego województwa do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, aby zaprezentować własne osiągnięcia i odebrać nagrody. Za nami podsumowanie projektu „Zdolni z Pomorza”. 

Czytaj więcej...

Spotkamy się na gali Zdolnych z Pomorza – 18 czerwca w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej

Uczniowie z dyplomami podczas gali Zdolnych z PomorzaZdolni! Cieszymy się, że razem z nami tworzycie nasz projekt. A ponieważ rok szkolny wielkimi krokami zbliża się do końca – czas na podsumowanie, wręczenie nagród i spotkanie z tymi, którzy sprawiają, że nasz projekt jest tak wyjątkowy. Zapraszamy Was 18 czerwca o godz. 11.00 do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku na uroczystą galę „Zdolnych z Pomorza”. Szykuje się wiele niespodzianek i zaskoczeń. 

Czytaj więcej...