Kółka olimpijskie na Politechnice Gdańskiej

Młodzież pracuje, nauczycielka przysiadła na stole

W roku szkolnym 2020/2021 Politechnika Gdańska prowadzi rekrutację uzupełniającą na wybrane kółka olimpijskie organizowane w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – Politechnika Gdańska”:

Realizacja zajęć planowana jest w siedzibie uczelni z zachowaniem dystansu społecznego i innych obostrzeń wynikających z sytuacji epidemicznej w kraju i na Pomorzu. Zajęcia będą odbywały się w wybrane soboty, a każde spotkanie będzie trwało 3-4 godziny lekcyjne.

Rekrutacja na zajęcia odbywa się drogą elektroniczną poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe zasady rekrutacji oraz uczestnictwa uczniów w kółkach olimpijskich dostępne są na podanych powyżej stronach internetowych.

Dostęp do nich jest również możliwy poprzez stronę: http://pg.edu.pl/zdolnizpomorza, w zakładce „Formy wsparcia akademickiego” -> „Kółka olimpijskie”.

Wypełnione, podpisane i zeskanowane formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 26 października 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Biorąc pod uwagę ograniczenia w funkcjonowaniu szkół i trudności w dostępie do sekretariatów, pieczątka szkoły nie jest wymagana.

Uruchomienie zajęć planowane jest w listopadzie.

Szczegółowy harmonogram spotkań podany zostanie najpóźniej na pierwszych zajęciach.

Fot. ©Depositphotos/ photography33