Kółka olimpijskie na Politechnice Gdańskiej

Kółka olimpijskie

W roku szkolnym 2021/2022 Politechnika Gdańska prowadzi rekrutację uzupełniającą na kółka olimpijskie organizowane w ramach zajęć pozalekcyjnych akademickich w projekcie „Zdolni z Pomorza – Politechnika Gdańska”:

Realizacja zajęć planowana jest w siedzibie uczelni z zachowaniem dystansu społecznego i innych obostrzeń wynikających z sytuacji epidemicznej w kraju i na Pomorzu. Zajęcia będą odbywały się w wybrane soboty, a spotkania będą trwały jednorazowo 3-4 godziny lekcyjne.

Rekrutacja na zajęcia odbywa się drogą elektroniczną, poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe zasady rekrutacji oraz uczestnictwa uczniów w kółkach olimpijskich dostępne są na podanych powyżej stronach internetowych.

Dostęp do nich jest również możliwy poprzez stronę: http://pg.edu.pl/zdolnizpomorza, w zakładce „Formy wsparcia akademickiego” -> „Kółka olimpijskie”.

Wypełnione, podpisane i zeskanowane formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 27 października 2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uruchomienie zajęć wszystkich kółek olimpijskich planowane jest w drugiej połowie listopada.

Szczegółowe harmonogramy spotkań podane zostaną w późniejszym terminie, zamieszczone zostaną na stronach www poszczególnych kółek.

Fot. ©Depositphotos/ belchonock