Wyniki sobotniego spotkania konkursowego

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2020/2021

W sobotę zakończył się konkurs projektów 2020/2021.

Wszystkim serdecznie dziękujemy – zarówno uczniom, jak i ich opiekunom oraz osobom wspierającym.

Poniżej publikujemy wyniki sobotniego spotkania konkursowego.

Czytaj więcej...

Harmonogram spotkania konkursowego

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2020/2021Tegoroczne spotkanie konkursowe w ramach konkursu projektów „Zdolni z Pomorza” odbędzie się w formie zdalnej w sobotę, 29 maja 2021 r. Już o godzinie 9:00 rozpoczną się prezentacje z obszaru biologiczno-chemicznego i potrwają do godziny 11:00. Po ich zakończeniu rozpoczną się prezentacje z obszaru kompetencji społecznych oraz matematyczno-fizyczno-informatycznego, które będą odbywać się równolegle i zakończą się po godzinie 13:00. Tutaj można zapoznać się z harmonogramem spotkania konkursowego.

Czytaj więcej...

Warsztaty projektowe [Aktualizacja]

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2020/2021Nauczycieli opiekunów zespołów projektowych oraz nauczycieli zainteresowanych tematyką projektu edukacyjnego zapraszamy na warsztaty projektowe „Jak efektywnie przygotować prezentację projektu i odnieść sukces”.

Termin: 30 marca 2021 r. godz. 16.30 - 19.00.

Rejestracji na szkolenie można dokonać tutaj.

Uczniowie także mogą uczestniczyć w tym szkoleniu poza rejestracją.

W tym celu opiekun projektu lub inny nauczyciel powinien przesłać zgłoszenie (imię i nazwisko ucznia) drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nauczyciel zostanie poinformowany, który ze zgłoszonych uczniów powinien przesłać wypełnioną dokumentację.