Relacja z warsztatów projektowych

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2019/202029 lutego 2020 r. w godz. 10:00 - 13:15 w siedzibie Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku odbyły się warsztaty projektowe „Efektywnie czy efektownie – jak opowiedzieć o projekcie i przekonać do niego komisję?”, które poprowadził dr Grzegorz Grzegorczyk. W warsztatach wzięli udział nauczyciele – opiekunowie zespołów projektowych oraz uczniowie tworzący projekty w ramach przedsięwzięcia „Zdolni z Pomorza”.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Warsztaty projektowe dla nauczycieli i uczniów

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2019/2020Przedstawiamy propozycję wsparcia dla nauczycieli – opiekunów zespołów projektowych oraz uczniów tworzących projekty w ramach przedsięwzięcia „Zdolni z Pomorza”. 

29 lutego 2020 r. w godz. 10:00 - 13:15 w siedzibie Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku odbędą się warsztaty projektowe „Efektywnie czy efektownie – jak opowiedzieć o projekcie i przekonać do niego komisję?”, które poprowadzi specjalista w tej dziedzinie, dr Grzegorz Grzegorczyk.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie cząstkowe z realizacji projektu

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2019/2020Informujemy, że termin na złożenie sprawozdania cząstkowego z realizacji projektu, który – zgodnie z regulaminem konkursu – miał upłynąć 11 stycznia, został wydłużony do 31 stycznia.

Prosimy o przesyłanie sprawozdań za pomocą formularza.

W razie problemów z otwarciem formularza prosimy o kontakt z informatykiem (tel. 58 340 41 15), który pomoże.

Zgłoszone projekty

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2019/2020W tegorocznym konkursie projektów „Zdolni z Pomorza” wezmą udział 32 zespoły.

Zgłoszono 12 projektów z obszaru biologiczno-chemicznego, 8 dotyczących kompetencji społecznych i 12 zgłębiających tematykę matematyczno-fizyczno-informatyczną.
10 zespołów będzie realizować projekty ze wsparciem w postaci stypendium.

Przypominamy, że – zgodnie z regulaminem konkursu – do 11 stycznia zespoły powinny przygotować sprawozdanie cząstkowe z realizacji swoich przedsięwzięć.

Zapraszamy do zapoznania się z tematami zgłoszonych projektów.