Relacja ze spotkania konkursowego

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2019/2020

W sobotę zakończył się konkurs projektów 2019/2020. Z powodu pandemii część zespołów nie ukończyła swoich przedsięwzięć, jednak te, które dotarły do finału, miały okazję się zaprezentować i pokazać efekty swoich prac.

Wszystkim serdecznie dziękujemy – zarówno uczniom, jak i ich opiekunom oraz wszystkim wspierającym.

Poniżej wyniki sobotniego spotkania konkursowego.

Czytaj więcej...

Sprawozdania końcowe z realizacji projektów

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2019/2020Sprawozdania końcowe z realizacji projektów należy uzupełnić wg załączonego wzoru, wydrukować, podpisać (opiekun zespołu) i przesłać skan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 10 września.

Zespoły, którym na realizację projektu przyznano stypendium i w imieniu których Lokalny Opiekun Pedagogiczno-Metodyczny zgodnie z Regulaminem przyznawania stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Zdolni z Pomorza” przekazał sprawozdanie do Departamentu Edukacji i Sportu UMWP, nie muszą przesyłać jego skanu ponownie. 

Spotkanie konkursowe planowane jest na 19 września (sobota), o ile pozwoli na to sytuacja związana z epidemią.

Relacja z warsztatów projektowych

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2019/202029 lutego 2020 r. w godz. 10:00 - 13:15 w siedzibie Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku odbyły się warsztaty projektowe „Efektywnie czy efektownie – jak opowiedzieć o projekcie i przekonać do niego komisję?”, które poprowadził dr Grzegorz Grzegorczyk. W warsztatach wzięli udział nauczyciele – opiekunowie zespołów projektowych oraz uczniowie tworzący projekty w ramach przedsięwzięcia „Zdolni z Pomorza”.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...