Harmonogram spotkania konkursowego

KONKURS PROJEKTÓW ZDOLNI Z POMORZA 2020/2021Tegoroczne spotkanie konkursowe w ramach konkursu projektów „Zdolni z Pomorza” odbędzie się w formie zdalnej w sobotę, 29 maja 2021 r. Już o godzinie 9:00 rozpoczną się prezentacje z obszaru biologiczno-chemicznego i potrwają do godziny 11:00. Po ich zakończeniu rozpoczną się prezentacje z obszaru kompetencji społecznych oraz matematyczno-fizyczno-informatycznego, które będą odbywać się równolegle i zakończą się po godzinie 13:00. Tutaj można zapoznać się z harmonogramem spotkania konkursowego.

Każdy z zespołów wykorzystujący prezentację, film lub nagranie, powinien przesłać ten materiał do organizatora na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do piątku, 28 maja 2021 r. do godz. 10.00 (poza zespołami, z którymi zostało to już ustalone).

Przewidywany czas prezentacji dla każdego projektu wynosi 10 minut.

Linki do pokoju webinarowego zostaną przekazane opiekunom zespołów projektowych w piątek.

Podany czas rozpoczęcia kolejnych prezentacji jest orientacyjny – mogą wystąpić kilkuminutowe przesunięcia (w obie strony).