Obozy trwają w najlepsze

Uroczysta inauguracja

Rozpoczął się drugi turnus obozu naukowego „Zdolni z Pomorza”. Na uczestników czekają warsztaty naukowe, wycieczki, pływanie pod żaglami i wiele innych atrakcji.

Czytaj więcej...

Zaczęło się!

Wręczanie kart obozowicza

Czterdziestu uczestników pierwszego turnusu obozu naukowego „Zdolni z Pomorza”, którzy w poniedziałek (11 lipca) przybyli do Narodowego Centrum Żeglarstwa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, wczoraj (czyli we wtorek, 12 lipca) uroczyście rozpoczęło udział w letnim wypoczynku. Z rąk pana Józefa Sarnowskiego, Członka Zarządu Województwa Pomorskiego, otrzymali karty obozowicza, a następnie odbyli zajęcia na łodziach. Kolejne dni ich pobytu na obozie będą wypełnione warsztatami naukowymi, wycieczkami, zabawami integracyjnymi oraz żeglowaniem.

Czytaj więcej...

Wyniki rekrutacji na obozy

Dwie żaglówki na Zatoce Gdańskiej

Informujemy, że rekrutacja na obozy naukowo-żeglarskie została rozstrzygnięta. Osoby, które zakwalifikowały się na letni wypoczynek w ramach projektu „Zdolni z Pomorza” zostały powiadomione o tym drogą elektroniczną na podane w formularzu rekrutacyjnym adresy e-mail. Wszystkich zainteresowanych prosimy o sprawdzenie zawartości skrzynki odbiorczej oraz – w przypadku zakwalifikowania się na obóz – o odpowiedź na e-mail (potwierdzenie udziału) do 27 czerwca 2022 r.

 

Rusza rekrutacja na obozy naukowo-żeglarskie

Ćwiczenia w łodziach

Już 11 lipca 40 uczniów będzie mogło rozpocząć wypoczynek na obozie naukowym w Narodowym Centrum Żeglarstwa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Aby wziąć udział w tej formie wsparcia trzeba wykazać się aktywnością w korzystaniu z dobrodziejstw, które oferuje projekt „Zdolni z Pomorza”.

Czytaj więcej...