Powiedz nam o swoich pasjach

Grupa uczniów podczas inauguracji obozuLubią grać w piłkę nożną, w tenisa, w gry komputerowe, czytają książki, a nawet już je piszą, ale przede wszystkim kochają naukę. To jest ich pasja numer jeden. 22 sierpnia odbyła się uroczysta inauguracja III turnusu obozu naukowego w Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS w Gdańsku. I choć nieprzyjazna aura za oknem sprawiła, że spotkanie nie odbyło się na świeżym powietrzu - to nic nie stanęło na przeszkodzie, by uczniowie mogli zdobywać żeglarskie szlify i popłynąć w rejs. 

Co jeszcze czeka na obozowiczów? Przed uczniami wiele atrakcji, wizyta w nowoczesnym Laboratorium Wysiłku Fizycznego i Genetyki w Sporcie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Muzeum II Wojny Światowej, Centrum Hewelianum, zajęcia survivalowe, nocne podchody - ale przede wszystkim  zajęcia dydaktyczne i wspólny czas wśród pozytywnie zakręconych wybitnie utalentowanych młodych ludzi, z którymi można dzielić się swoimi pasjami i rozumieć się bez słów.

 Uczniowie podczas spotkania inauguracyjnegoUczniowie podczas spotkania inauguracyjnegoWręczenie karty obozowiczaWręczenie karty obozowicza