Rejestracja biernych uczestników IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” [Aktualizacja]

Mężczyzna z kulą ziemską w dłoniach wyciągniętych nad klawiaturą komputera

Rusza rejestracja tzw. biernych uczestników IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” pod hasłem „Cywilizacja kontra natura. Ziemia w obliczu zmian klimatycznych”. Skierowana jest ona do uczniów, którzy nie będą prezentować przygotowanych przez siebie referatów ani posterów, ale są zainteresowani tematem konferencji i chcą wysłuchać wykładów ekspertów oraz zapoznać się z efektami pracy swoich kolegów.

Czytaj więcej...

Warsztaty przygotowujące do IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej

Warsztaty - IV PUKNPrzygotowania do IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” nabierają tempa. Za nami warsztaty dla uczniów biorących aktywny udział w tym wydarzeniu. Szkolenia dla osób, które zgłosiły najbardziej interesujące propozycje prezentacji odbyły się 12 września. Tegoroczne warsztaty realizowane były w formie zdalnej.

Czytaj więcej...

Pomorskie Uczniowskie Konferencje Naukowe – publikacje pokonferencyjne

Uczestnicy wykładu słuchają i notują

Mamy przyjemność poinformować, że Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku udostępniła w formie cyfrowej monografie pokonferencyjne. Publikacje są pokłosiem trzech edycji Pomorskich Uczniowskich Konferencji Naukowych organizowanych w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”. Książki są dostępne w zasobach Pomorskiej Biblioteki Cyfrowej.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi publikacjami:

Czytaj więcej...

IV Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa „Zdolni z Pomorza” – nabór zgłoszeń [Aktualizacja]

Plakat IV PUKNDrodzy uczniowie starszych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego,

zapraszamy Was do udziału w niecodziennym wydarzeniu, jakim jest unikatowa w skali kraju naukowa konferencja dla uczniów. Kolejne edycje tej konferencji cieszą się dużym zainteresowaniem i są wspaniałą okazją do stawiania pierwszych kroków na polu naukowym.

Jeśli jesteście zainteresowani tematem klimatu i nie jest Wam obojętna przyszłość naszej planety, to zapraszamy do czynnego uczestnictwa w kolejnej (czwartej już) edycji Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej pod hasłem Cywilizacja kontra natura. Ziemia w obliczu zmian klimatycznych. Obrady planowane są na sobotę 21 listopada 2020 r. na Politechnice Gdańskiej. Odbędą się w formie zdalnej.

Na konferencję możecie przygotować referat lub poster, a swoje propozycje możecie zgłaszać do 26 czerwca br.

Czytaj więcej...

IV Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa „Zdolni z Pomorza” – informacje [Aktualizacja]

Góry i chmury

Jeśli jesteście zainteresowani tematem klimatu i nie jest Wam obojętna przyszłość naszej planety, to zapraszamy do czynnego uczestnictwa w kolejnej edycji Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej pod hasłem Cywilizacja kontra natura. Ziemia w obliczu zmian klimatycznych. Konferencja odbędzie się w formie zdalnej w sobotę 21 listopada 2020 r. na Politechnice Gdańskiej o godzinie 9.30.

Czytaj więcej...