IV Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa – relacja

Prowadzący konferencję

21 listopada 2020 roku w ramach projektu „Zdolni z Pomorza” odbyła się IV Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa. Ze względu na sytuację epidemiczną wydarzenie realizowane było w formie zdalnej. Obrady w ramach czwartej edycji konferencji toczyły się pod hasłem „Cywilizacja kontra natura. Ziemia w obliczu zmian klimatycznych”. Ta aktualna tematyka zainteresowała niemal 200 uczestników.

Czytaj więcej...

IV Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa – PROGRAM

Plakat IV PUKN

Drodzy uczestnicy IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza”, pomimo trudnej dla nas sytuacji związanej z epidemią, nieustannie pracujemy nad przygotowaniem dla Was tego wydarzenia.

Znamy już szczegółowy program tegorocznej konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z tematami zgłębianymi przez uczniów zainteresowanych klimatem naszej planety z perspektywy wybranej dziedziny nauk oraz propozycjami ekspertów. Szczegóły prezentowanych wystąpień i posterów znajdują się w materiale „Abstrakty”.

Przypominamy, że konferencja odbędzie się w formie zdalnej.

Do zobaczenia 21 listopada br.

Rejestracja biernych uczestników IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” [Aktualizacja]

Mężczyzna z kulą ziemską w dłoniach wyciągniętych nad klawiaturą komputera

Rusza rejestracja tzw. biernych uczestników IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” pod hasłem „Cywilizacja kontra natura. Ziemia w obliczu zmian klimatycznych”. Skierowana jest ona do uczniów, którzy nie będą prezentować przygotowanych przez siebie referatów ani posterów, ale są zainteresowani tematem konferencji i chcą wysłuchać wykładów ekspertów oraz zapoznać się z efektami pracy swoich kolegów.

Czytaj więcej...

Warsztaty przygotowujące do IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej

Warsztaty - IV PUKNPrzygotowania do IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” nabierają tempa. Za nami warsztaty dla uczniów biorących aktywny udział w tym wydarzeniu. Szkolenia dla osób, które zgłosiły najbardziej interesujące propozycje prezentacji odbyły się 12 września. Tegoroczne warsztaty realizowane były w formie zdalnej.

Czytaj więcej...