Laureaci i finaliści – wyniki etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza"

POMORSKA LIGA ZADANIOWA ZDOLNI Z POMORZA 2018/2019Publikujemy wyniki etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej w roku szkolnym 2018/2019. Gratulujemy laureatom i finalistom wysokich osiągnięć. Gratulujemy wszystkim pozostałym uczestnikom. Chcielibyśmy również podziękować nauczycielom przygotowującym uczniów do wszystkich etapów konkursu – Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza”.

Szkoła podstawowa i gimnazjum:
Biologia
Chemia
Fizyka
Informatyka
Kompetencje społeczne
Matematyka

Szkoła ponadgimnazjalna:
Biologia
Chemia
Fizyka
Informatyka
Kompetencje społeczne
Matematyka

Laureaci Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” mogą ubiegać się w następnym roku szkolnym o zakwalifikowanie do projektów „Zdolni z Pomorza” w trybie „otwartych drzwi”, który zdefiniowany został w regulaminach rekrutacji poszczególnych powiatów. Laureaci I, II i III miejsca oraz uczniowie wyróżnieni z każdego z przedmiotów w etapie wojewódzkim konkursu otrzymują nagrody w formie bonów podarunkowych, odpowiednio: 500 zł, 400 zł, 300 zł i 100 zł.

Uczniowie, którzy uzyskali w etapie wojewódzkim konkursu najwyższą liczbę punktów – 3 najwyższe wyniki punktowe, otrzymują tytuł Laureata Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”. Natomiast uczniowie, którzy uzyskali kolejne lokaty – 7 kolejnych najwyższych wyników punktowych, otrzymują tytuł Finalisty Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”. Komitet Organizacyjny konkursu podjął decyzję o przyznaniu tytułu finalisty również wszystkim tym uczestnikom, którzy uzyskali 70% punktów w etapie wojewódzkim.

Nauczyciele uczniów, którzy w III etapie konkursu otrzymali tytuł laureata, otrzymają listy gratulacyjne Marszałka Województwa Pomorskiego.

Wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza" w Gdańsku.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 505 920 645.