Eliminacje etapu wojewódzkiego już za nami

POMORSKA LIGA ZADANIOWA ZDOLNI Z POMORZA 2018/2019Etap wojewódzki Pomorskiej Ligii Zadaniowej "Zdolni z Pomorza"  w roku szkolnym 2018/2019 odbył się 23 i 30 marca 2019 r. w Słupsku i Gdańsku.

W pierwszym z wymienionych terminów odbyły się eliminacje konkursowe z biologii, chemii i przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne. Natomiast tydzień później - z informatyki, matematyki i fizyki. Eliminacje konkursowe miały miejsce w następujących lokalizacjach: w Zespole Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku oraz w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Gdańsku.

Dziękujemy licznie przybyłym uczestnikom za udział w etapie wojewódzkim. Każdy uczeń mógł w tym etapie uzyskać dodatkowe punkty za przygotowanie i przesłanie drogą elektroniczną własnego zadania z rozwiązaniem. Etap wojewódzki wyłoni laureatów i finalistów Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza" w roku szkolnym 2018/2019.

Ogłoszenie wstępnych wyników III etapu konkursu nastąpi do 16 kwietnia 2019 r. - na portalu Zdolni z Pomorza (zdolnizpomorza.pomorskie.eu) oraz na stronie internetowej organizatora (www.odn.slupsk.pl).

Uczniowie rozwiązują zadania PLZUczniowie rozwiązują zadania PLZUczniowie rozwiązują zadania PLZUczniowie rozwiązują zadania PLZUczniowie rozwiązują zadania PLZUczniowie pracują przy stanowiskach komputerowychUczniowie rozwiązują zadania PLZUczniowie stoją w kolejceUczniowie rozwiązują zadania PLZUczniowie rozwiązują zadania PLZUczniowie pracują przy stanowiskach komputerowychUczniowie rozwiązują zadania PLZ