Laureaci i finaliści etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej w roku szkolnym 2018/2019

POMORSKA LIGA ZADANIOWA ZDOLNI Z POMORZA 2018/2019Gratulujemy laureatom i finalistom Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza" w roku szkolnym 2018/2019 osiągnięcia wysokiej lokaty. Dziękujemy bardzo za liczny udział w konkursie wszystkim uczestnikom.

Życzymy powodzenia osobom zakwalifikowanym do etapu wojewódzkiego. Przypominamy, że etap wojewódzki odbędzie się w dniu 23.03.2019 r. (biologia, chemia, przedmioty rozwijające kompetencje społeczne) oraz w dniu 30.03.2019 r. (informatyka, matematyka, fizyka). Przypominamy również, że każdy uczestnik etapu wojewódzkiego może uzyskać dodatkowo 10 punktów za przygotowanie własnego zadania dodatkowego. Punkty te będą doliczane do wyniku testu z etapu wojewódzkiego.

Tytuł Laureata Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza otrzymują uczniowie, którzy uzyskali w etapie powiatowym konkursu najwyższą liczbę punktów (3 najwyższe wyniki punktowe).

Tytuł Finalisty Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza otrzymują uczniowie, którzy uzyskali kolejne lokaty (7 kolejnych najwyższych wyników punktowych).

Warunkiem przyznania tytułu Laureata Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza" jest uzyskanie co najmniej 50% punktów, a tytułu Finalisty Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej "Zdolni z Pomorza" uzyskanie co najmniej 30% punktów. W przypadku, gdy w etapie powiatowym więcej niż jedna osoba uzyskała taką samą liczbę punktów z jednego z przedmiotów, o miejscu w etapie powiatowym decyduje suma punktów z etapu I – kwalifikacyjnego i II etapu – powiatowego. W przypadku, gdy liczba punktów uzyskana z etapu powiatowego była identyczna dla dwóch lub większej liczby osób, w podanych listach laureatów i finalistów w kolumnie wyniki – przy liczbie wyników zaznaczono gwiazdkę (*). Podano wówczas sumę punktów z etapu kwalifikacyjnego i etapu powiatowego. Zatem o lokacie w etapie powiatowym, w takich przypadkach, decydowała suma punktów uzyskana w etapie kwalifikacyjnym i w etapie powiatowym.

Listy laureatów i finalistów do pobrania - wyniki dla poszczególnych powiatów

Szkoły podstawowe i gimnazja

Szkoły ponadgimnazjalne

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 505 920 645.