Wyniki (etap kwalifikacyjny Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”) – już wkrótce

POMORSKA LIGA ZADANIOWA ZDOLNI Z POMORZA 2020/2021

Bardzo dziękujemy za liczny udział w etapie kwalifikacyjnym Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” pomimo panującej w Polsce sytuacji epidemicznej. Dziękujemy uczestnikom za start w rywalizacji, ale też nauczycielom z macierzystych szkół uczniów, jak i nauczycielom pracującym z uczniami w Lokalnych Centrach Nauczania Kreatywnego za przygotowanie młodych ludzi do konkursu oraz rodzicom i opiekunom za wsparcie dzieci i młodzieży. W bieżącym roku szkolnym do konkursu zgłosiło się 5887 osób ze szkół podstawowych oraz 3561 osób ze szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Ogółem liczba osób zakwalifikowanych wynosiła 9448 osób. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja zdrowotna zgłoszonych uczniów mogła uniemożliwić niektórym osobom udział w konkursie w wyznaczonym terminie, stąd też liczymy się z tym, że liczba uczniów zgłoszonych do konkursu nie będzie tożsama z liczbą osób, które do niego przystąpiły.

Na poniższym wykresie przedstawiamy liczbę uczniów zgłoszonych do konkursu PLZ „Zdolni z Pomorza” od roku szkolnego 2016 /2017.

  

4 listopada 2020 r. ogłosimy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu powiatowego PLZ „Zdolni z Pomorza”.

Poniżej zamieszczamy listy szkół, które nadesłały protokoły z przeprowadzonego etapu kwalifikacyjnego PLZ z poszczególnych przedmiotów.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem tj. Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 505 920 645.

Lista szkół podstawowych:

- biologia,
- chemia,
- fizyka,
- informatyka,
- matematyka,
- przedmioty rozwijające kompetencje społeczne.

Lista szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych:

- biologia,
- chemia,
- fizyka,
- informatyka,
- matematyka,
- przedmioty rozwijające kompetencje społeczne.