Etap powiatowy Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” – WYNIKI (INFORMACJA 1)

POMORSKA LIGA ZADANIOWA ZDOLNI Z POMORZA 2020/2021

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w etapie powiatowym konkursu. Poniżej zamieszczamy wyniki wstępne tego etapu. 18.01.2021 r. zostaną opublikowane wstępne listy laureatów i finalistów. Natomiast 22.01.2021 r. zostaną ogłoszone wyniki końcowe II etapu powiatowego PLZ „Zdolni z Pomorza”.

Zgodnie z Regulaminem uczniowie, którzy uzyskali w etapie powiatowym konkursu najwyższą liczbę punktów (3 najwyższe wyniki punktowe), otrzymują tytuł Laureata Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” (warunkiem przyznania tytułu Laureata Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” jest uzyskanie co najmniej 50% punktów).

Natomiast uczniowie, którzy uzyskali kolejne lokaty w etapie powiatowym (7 kolejnych najwyższych wyników punktowych) otrzymują tytuł Finalisty Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” (warunkiem przyznania tytułu Finalisty Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” jest uzyskanie co najmniej 30% punktów).

Ponadto wszyscy uczniowie, którzy uzyskali 70% punktów w etapie powiatowym i nie są laureatami etapu powiatowego otrzymują tytuł Finalisty Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”.

PRZYPOMINAMY!

Uczestnik etapu powiatowego zobowiązany był do przesłanie podpisanej dokumentacji wymaganej w projekcie „Zdolni z Pomorza” (Deklaracja uczestnika projektu, Zakres danych osobowych uczestnika projektu, Oświadczenie uczestnika projektu, Oświadczenie uczestnika projektu (…) po zakończeniu udziału w projekcie) na adres: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku, 76-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 4 a, z dopiskiem: PLZ „Zdolni z Pomorza”.

Od uczestników, przy których nazwiskach na liście wynikowej zamieszczona jest * , organizator nie otrzymał ww. dokumentacji. Prosimy te osoby o bezpośrednie wyjaśnienie z organizatorem braku nadesłania dokumentacji (kontakt: drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie 505 920 645). Brak kontaktu bezpośredniego do dnia 20.01.2021 r., a następnie uzupełnienia dokumentacji, będzie skutkował usunięciem z końcowej listy wynikowej ww. uczestników.

SZKOŁY PODSTAWOWE:

- biologia, biologia (lista uzupełniająca),
- chemia,
- fizyka,
- informatyka,
- matematyka,
- przedmioty rozwijające kompetencje społeczne.

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE I PONADGIMNAZJALNE:

- biologia, biologia (lista uzupełniająca),
- chemia,
- fizyka,
- informatyka,
- matematyka,
- przedmioty rozwijające kompetencje społeczne.