Etap powiatowy – Informacja 3. Przedmioty: Matematyka, Chemia, Przedmioty rozwijające kompetencje społeczne

Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza” 2021/2022Każdy uczestnik etapu powiatowego zobowiązany jest do pobrania zadań konkursowych z przedmiotu(ów), z którego(ych) został zakwalifikowany. Zadania z matematyki, chemii i przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne należy odesłać do 17 grudnia 2021 r.

Pamiętaj: Zadania należy rozwiązywać zgodnie z podanymi instrukcjami.

Zadania należy przesłać na adresy e-mail podane w Informacji 1. Adresy te służą jedynie do przesłania odpowiedzi do zadań konkursowych. Uczestnik zobowiązany jest do jednokrotnego wysłania odpowiedzi do zadań w jednej wiadomości. Tytuł wiadomości uczestnik zobowiązany jest podać zgodnie ze wzorem: np. matematyka/Gdańsk/powiat_Gdańsk/szkoła_podstawowa /Kowalski_Jan

Przypominamy, że uczestnik etapu powiatowego zobowiązany jest do przesłania podpisanej dokumentacji projektowej na adres organizatora: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku, 76-200 Słupsk, ul. Poniatowskiego 4 a, z dopiskiem: „PLZ Zdolni z Pomorza”. Rozwiązania zadań konkursowych przez osoby zakwalifikowane do etapu powiatowego PLZ, które nie prześlą podpisanej dokumentacji wymaganej w projekcie „Zdolni z Pomorza” nie będą podlegały ocenie.

Zadania konkursowe – etap powiatowy

Szkoła podstawowa
Matematyka
Chemia
Przedmioty rozwijające kompetencje społeczne

Szkoła ponadpodstawowa i ponadgimnazjalna
Matematyka
Chemia
Przedmioty rozwijające kompetencje społeczne

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem tj. Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 505 920 645.