Wyniki końcowe Pomorskiej Ligi Zadaniowej (etap III – wojewódzki)

Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza” 2021/2022

Przedstawiamy wyniki z etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” w roku szkolnym 2021/2022. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Uczniowie, którzy uzyskali w etapie wojewódzkim konkursu najwyższą liczbę punktów (3 najwyższe wyniki punktowe), otrzymują tytuł Laureata Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”, z zastrzeżeniem ust. 8 Regulaminu. Uczniowie, którzy uzyskali kolejne lokaty otrzymują tytuł Finalisty Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”, z zastrzeżeniem ust. 8. Warunkiem przyznania tytułu Laureata Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” jest uzyskanie co najmniej 50% punktów, a tytułu Finalisty Etapu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” – uzyskanie co najmniej 30% punktów.

W przypadku, gdy w etapie wojewódzkim więcej niż jedna osoba uzyska taką samą liczbę punktów z jednego z przedmiotów, o miejscu oraz przyznaniu nagrody w etapie wojewódzkim decyduje suma punktów z etapu powiatowego i wojewódzkiego.

Listy laureatów i finalistów (w tym osób wyróżnionych) zamieścimy do 22 kwietnia 2022r.

Szkoła podstawowa

matematyka
fizyka
informatyka
biologia
chemia
przedmioty rozwijające kompetencje społeczne

Szkoła ponadpodstawowa

matematyka
fizyka
informatyka
biologia
chemia
przedmioty rozwijające kompetencje społeczne

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem tj. Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 505 920 645 lub 59 84 23 567 w godz. od 8:00 do 15:00 (dni robocze).