Pomorska Liga Zadaniowa 2022/2023 – formularze zgłoszeniowe

Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza” 2022/2023Uczestnictwo uczniów w Pomorskiej Lidze Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” zgłasza szkoła/placówka oświatowa poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej organizatora.

Zgłoszenia dokonuje dyrektor szkoły lub osoba wyznaczona przez dyrektora.

Termin zgłoszeń przez szkołę/placówkę upływa: 20 października 2022 r. Zgłoszenia przekazane po terminie i dokonane w inny sposób niż elektroniczny nie będą brane pod uwagę.
• W zgłoszeniach szkół należy podać jedynie liczbę uczestników startujących w poszczególnych konkursach PLZ „Zdolni z Pomorza” (bez wykazu imiennego osób startujących), dane koordynatora etapu kwalifikacyjnego w szkole oraz dane teleadresowe szkoły/placówki.

Istnieje również możliwość zgłoszeń indywidualnych, w przypadku, gdy szkoła, do której uczęszcza uczeń nie bierze udziału w konkursie. Termin zgłoszeń indywidualnych upływa 13 października 2022 r. Zgłoszenia przekazane po terminie i dokonane w inny sposób niż elektroniczny nie będą brane pod uwagę.
Etap kwalifikacyjny (szkolny) odbędzie się w terminie: 26-28.10.2022 r.

Zgłoszenia szkół:
• SZKOŁY PODSTAWOWE
• SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

Zgłoszenia indywidualne:
• SZKOŁY PODSTAWOWE
• SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem tj. Pomorskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 505 920 645.

Informacje o przebiegu Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” w ubiegłym roku szkolnym są dostępne tutaj.