Wyniki wstępne – etap powiatowy

Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza” 2022/2023Zamieszczamy wyniki wstępne etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”.

Szkoła podstawowa:
Biologia
Chemia
Fizyka
Matematyka
Informatyka
Przedmioty rozwijające kompetencje społeczne

Szkoła ponadpodstawowa:
Biologia
Chemia
Fizyka
Matematyka
Informatyka
Przedmioty rozwijające kompetencje społeczne

18 stycznia 2022 roku na portalu „Zdolni z Pomorza” oraz na stronie internetowej organizatora konkursu zostaną ogłoszone końcowe wyniki II etapu (powiatowego) Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” oraz listy osób zakwalifikowanych do etapu III (wojewódzkiego).

Uczeń zakwalifikowany do kolejnego etapu konkursu – etapu wojewódzkiego może uzyskać dodatkowe punkty za przygotowanie własnego zadania z rozwiązaniem. 18 stycznia 2022 roku na ww. stronach internetowych zostaną opublikowane kryteria punktowania zadania dodatkowego oraz podana zostanie informacja o sposobie przesłania zadań drogą elektroniczną do organizatora.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem tj. Pomorskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 505 920 645.