Harmonogram sieci współpracy i samokształcenia

TERMIN SIEĆ NAUCZYCIELI LIDER SIECI REJESTRACJA
ROK SZKOLNY 2019/2020
18.06.2020
spotkanie online
pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
02 i 03.06.2020
spotkanie odwołane
chemia Magdalena Ankiewicz-Kopicka Zaproszenie
Link do formularza
26.05.2020
spotkanie online
fizyka Tomasz Kacik Zaproszenie
Link do formularza
26.05.2020
spotkanie odwołane
psychologów i pedagogów Alicja Silikowska Zaproszenie
Link do formularza
21.05.2020
spotkanie online
psychologów i pedagogów Alicja Silikowska  
11.05.2020
spotkanie online
psychologów i pedagogów Alicja Silikowska Zaproszenie
Link do formularza
07.05.2020
spotkanie online
pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
25.04.2020
spotkanie odwołane
chemia Magdalena Ankiewicz-Kopicka Zaproszenie
Link do formularza
18.04.2020
spotkanie odwołane
fizyka Tomasz Kacik Zaproszenie
Link do formularza
18.04.2020
spotkanie odwołane
informatyka Sebastian Pilich  
16.04.2020
spotkanie online
pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
28.03.2020
spotkanie odwołane
matematyka Beata Kuna Zaproszenie
Link do formularza
26.03.2020
spotkanie odwołane
psychologów i pedagogów Alicja Silikowska Zaproszenie
Link do formularza
21.03.2020
spotkanie odwołane
fizyka Tomasz Kacik Zaproszenie
Link do formularza
21.03.2020
spotkanie odwołane
biologia Dorota Myślińska Zaproszenie
Link do formularza
22.02.2020 informatyka Sebastian Pilich  
15.02.2020 chemia Magdalena Ankiewicz-Kopicka Zaproszenie
Link do formularza
08.02.2020 matematyka Beata Kuna Zaproszenie
Link do formularza
06.02.2020 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
30.01.2020 psychologów i pedagogów Alicja Silikowska Zaproszenie
Link do formularza
14.12.2019  chemia  Magdalena Ankiewicz-Kopicka  Zaproszenie
Link do formularza
14.12.2019 informatyka Sebastian Pilich  
30.11.2019 matematyka Beata Kuna Zaproszenie
Link do formularza
28.11.2019 psychologów i pedagogów Alicja Silikowska Zaproszenie
Link do formularza
23.11.2019 fizyka Tomasz Kacik Zaproszenie
Link do formularza
26.10.2019 matematyka Beata Kuna Zaproszenie
Link do formularza
10.10.2019 psychologów i pedagogów Alicja Silikowska Zaproszenie
Link do formularza
10.10.2019 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
05.10.2019 biologia Dorota Myślińska Zaproszenie
Link do formularza
02.10.2019 chemia Magdalena Ankiewicz-Kopicka Zaproszenie
Link do formularza
28.09.2019 informatyka Sebastian Pilich  
24.09.2019 fizyka Tomasz Kacik Zaproszenie
Link do formularza
07.09.2019 biologia Dorota Myślińska Zaproszenie
Link do formularza
ROK SZKOLNY 2018/2019
13.06.2019 psychologów i pedagogów Alicja Silikowska Zaproszenie
08.06.2019 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
08.06.2019 biologia Dorota Myślińska  
18.05.2019 biologia Dorota Myślińska  
16.05.2019 psychologów i pedagogów Alicja Silikowska Zaproszenie
27.04.2019 informatyka Sebastian Pilich Zaproszenie
11.04.2019 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
06.04.2019 matematyka Beata Kuna  
26.03.2019 chemia Irmina Buczek  
19.03.2019 fizyka Irmina Buczek  
02.03.2019 matematyka Beata Kuna  
02.03.2019 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
28.02.2019 fizyka Irmina Buczek  
07.02.2019 chemia Irmina Buczek  
02.02.2019 biologia Dorota Myślińska  
02.02.2019 informatyka Sebastian Pilich  
31.01.2019 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
05.12.2018 fizyka Irmina Buczek Zaproszenie
05.12.2018 psychologów i pedagogów Luiza Zgirska-Bądz  
01.12.2018 informatyka Sebastian Pilich  
01.12.2018 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
28.11.2018 chemia Irmina Buczek Zaproszenie
24.11.2018 matematyka Beata Kuna Zaproszenie
22.11.2018 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
27.10.2018 biologia Dorota Myślińska  
22.10.2018 fizyka Irmina Buczek Zaproszenie
13.10.2018 informatyka Sebastian Pilich Zaproszenie
08.10.2018 chemia Irmina Buczek  
06.10.2018 matematyka Beata Kuna  
28.09.2018 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
20.09.2018 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
ROK SZKOLNY 2017/2018
16.06.2018 biologia Dorota Myślińska Zaproszenie
09.06.2018 matematyka Beata Kuna Zaproszenie
08.06.2018 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
26.05.2018 matematyka Beata Kuna Zaproszenie
23.05.2018 fizyka Irmina Buczek Zaproszenie
17.05.2018 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
25.04.2018 chemia Irmina Buczek Zaproszenie
21.04.2018 biologia Dorota Myślińska Zaproszenie
21.04.2018 informatyka Sebastian Pilich Zaproszenie
10.03.2018 biologia Dorota Myślińska  
03.03.2018 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
03.03.2018 matematyka Beata Kuna  
27.02.2018 fizyka Irmina Buczek Zaproszenie
22.02.2018 chemia Irmina Buczek Zaproszenie
22.02.2018 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
03.02.2018 informatyka Sebastian Pilich  
08.12.2017 psychologów i pedagogów Luiza Zgirska-Bądz Zaproszenie
02.12.2017 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
25.11.2017 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska Zaproszenie
25.11.2017 matematyka Beata Kuna Zaproszenie
20.11.2017 fizyka Irmina Buczek  
18.11.2017 biologia Dorota Myślińska  
08.11.2017 psychologów i pedagogów Luiza Zgirska-Bądz  
30.10.2017 chemia Irmina Buczek Zaproszenie
28.10.2017 biologia Dorota Myślińska  
23.10.2017 fizyka Irmina Buczek Zaproszenie
23.10.2017 psychologów i pedagogów Luiza Zgirska-Bądz  
07.10.2017 matematyka Beata Kuna  
03.10.2017 informatyka Sebastian Pilich Zaproszenie
29.09.2017 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska Zaproszenie
21.09.2017 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
ROK SZKOLNY 2016/2017
24.06.2017 biologia Dorota Myślińska  
12.06.2017 informatyka Sebastian Pilich Zaproszenie
10.06.2017 fizyka Irmina Buczek Zaproszenie
10.06.2017 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
09.06.2017 matematyka Beata Kuna  
05.06.2017 chemia Irmina Buczek Zaproszenie
11.05.2017 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
21.04.2017 informatyka Sebastian Pilich  
13.04.2017 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
10.04.2017 fizyka Irmina Buczek  
08.04.2017 biologia Dorota Myślińska  
03.04.2017 chemia Irmina Buczek  
01.04.2017 kompetencje społeczne Beata Kapela-Baginska  
31.03.2017 matematyka Beata Kuna  
30.03.2017 psychologów i pedagogów Luiza Zgirska-Bądz  
08.02.2017 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska  
15.12.2016 pedagogiczno-metodyczna Urszula Kornas-Krzyżykowska