Warsztaty teatralne z Weroniką Łucyk – 12 października br. w PBW w Gdańsku

Warsztaty teatralne

Uczniów, którzy chcieliby poznać tajniki warsztatu aktorskiego, recytacji i deklamatoryki oraz interpretacji tekstu literackiego zapraszamy 12 października br. na zajęcia teatralne, które poprowadzi p. Weronika Łucyk – pedagog teatru, edukator prowadząca warsztaty teatralne w Teatrze Wybrzeże oraz zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim.

Warsztaty, realizowane w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”, odbędą się 12 października br. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku, al. Gen. J. Hallera 14, w sali 319.

Zajęcia przewidziano dla dwóch grup:

GRUPA I w godz. 9.30 – 11.00
GRUPA II w godz. 11.15 – 12.45

Uczniów kl. VII-VIII oraz szkół ponadpodstawowych, którzy chcieliby wziąć udział w warsztatach prosimy o WYBÓR JEDNEJ Z GRUP i przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warunkiem bezpłatnego udziału w spotkaniu jest dostarczenie do 5 października br. wypełnionego kompletu dokumentów (z dopiskiem na kopercie: WARSZTATY TEATRALNE) na adres:

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku
al. Gen. J. Hallera 14
80-401 Gdańsk

Prosimy, by w imieniu niepełnoletniego ucznia dokumenty podpisał Rodzic/Opiekun.

Szczegółowych informacji o warsztatach udziela:

Wydział Informacji i Wspomagania Placówek Oświatowych PBW w Gdańsku
tel. 58 344 01 68 wew. 115 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

INFORMACJA O PROWADZĄCEJ:

Weronika Łucyk – pedagog teatru, absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej Uniwersytetu Jagiellońskiego, warszawskiej Szkoły Pedagogów Teatru, a także Szkoły Dramatu. Autorka publikacji zamieszczanych m.in. w czasopiśmie „Didaskalia” i na portalu teatralia.com.pl. Współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (w tym w ramach programu Teatroteka Szkolna) oraz prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim. Pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, gdzie od kilku lat prowadzi warsztaty teatralne dla widzów w oparciu o autorskie scenariusze.