„Czarownica” w Dyskusyjnym Klubie Filmowym „Zdolni z Pomorza” – 16 maja

Plakat informujący o spotkaniu DKF - CzarownicaCzy śpiącą królewnę może przebudzić jedynie pocałunek królewicza? I czy twarde jak skała serce, może stopnieć? Czym jest prawdziwa miłość? I jak bardzo powinniśmy być uważni, aby nie zatrzymać się na pozorach, oceniając drugiego człowieka? Robert Stromberg snuje współczesną opowieść o śpiącej królewnie, zapraszając nas do świata pełnego mroku, ale też magii. „Czarownica” to również pokaz świetnego aktorstwa Angeliny Jolie, która wciela się w Diabolinę, rzucającą klątwę na córeczkę króla. To właśnie ten film będziemy wyświetlać w Dyskusyjnym Klubie Filmowym Zdolni z Pomorza już 16 maja o godz. 11.00. 

Warto dodać, że zjawiskowe kostiumy do tego obrazu przygotowała polska kostiumograf - Anna Biedrzycka-Sheppard, która za pracę nad tym filmem była nominowana do Oscara w kategorii najlepsze kostiumy. Kostiumografka z całym zespołem przygotowała ręcznie ponad 2 tys. strojów wykorzystanych w produkcji.

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcji – wyślij swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..