Każdy uczestnik wygrywa

Szkolenie w KwidzynieInformujemy, że mamy już za sobą cztery z pięciu zaplanowanych na ten rok szkoleń dla nauczycieli pod hasłem „Gry w pracy z uczniem zdolnym”. Uczestnicy zajęć wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wspólnie poszukiwali najlepszych rozwiązań, by wygrać... z grą (gra kooperacyjna „Pandemic”). Świetnie radzili sobie również z produktami, które nazywają się „Azul” i „Wsiąść do pociągu”.

Można się jeszcze zapisać na szkolenie, które odbędzie się 25 kwietnia w godz. 14:00-20:00 w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Człuchowie przy ul. Parkowej 2. Rejestracja dostępna jest tutaj.

Czytaj więcej...

Edukacja zdalna a wspieranie uzdolnień

Palec wskazujący lewej ręki na touchpadzieCentrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku serdecznie zaprasza nauczycieli z placówek oświatowych województwa pomorskiego do udziału w webinarium pt. „Edukacja zdalna a wspieranie uzdolnień”. Zachęcamy do zapisywania się na szkolenie, które odbędzie się w czwartek, 22 kwietnia (rejestracja) lub w piątek, 23 kwietnia (rejestracja).

Fot. ©Depositphotos/Dzianis Miraniuk

Gry w pracy z uczniem zdolnym

Gry edukacyjneDzięki uprzejmości pani Edyty Bławat, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Kościerzynie, po raz kolejny szkolenie dla nauczycieli w ramach „Zdolnych z Pomorza” odbyło się w tej placówce. Miało to miejsce w poniedziałek, 14 września. Temat spotkania brzmiał: „Gry w pracy z uczniem zdolnym”.

Czytaj więcej...