Startują warsztaty tematyczne na Uniwersytecie Gdańskim. Zgłoszenia do 13 marca

LaboratoriumChcielibyście zrealizować swój własny projekt badawczy? Będziecie mieli taką szansę, zapisując się na interdyscyplinarne warsztaty tematyczne, które prowadzone będą na Uniwersytecie Gdańskim w dwóch blokach: z nauk ścisłych i przyrodniczych. Na zgłoszenia propozycji tematów badawczych realizowanych przez zespoły uczniowskie czekamy do 13 marca. 

Zgłaszając chęć uczestnictwa w warsztatach, zyskujecie wsparcie merytoryczne, podpowiedzi jak poprawnie zaplanować działania w ramach projektu, jak dobrać metodologię lub jak opracować wyniki, a także dostęp do odpowiedniej aparatury badawczej. 


Przygotowaliśmy dla Was interdyscyplinarne warsztaty tematyczne z dwóch obszarów, w których dziedzinami przewodnimi są:
1.            „MFI-1” – matematyka, fizyka lub informatyka 
2.            „BCh-1” –  biologia lub chemia
  
Co trzeba zrobić? 
Ustalcie, jaki projekt chcielibyście zrealizować (ważne by był to temat odpowiadający przynajmniej jednemu warsztatowi tematycznemu) i zaproście do współpracy od trzech do sześciu osób. Będzie to Wasz zespół projektowy!

Następnie wypełnijcie formularz opiszcie swój pomysł na projekt i prześlijcie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Informację o tym, czy Wasze projekty będą realizowane otrzymacie do 15 marca. 

Jeśli pozytywnie przejdziecie etap rekrutacji i Wasz pomysł zyska aprobatę komisji konkursowej, czekają Was kolejne kroki, podczas których Wasze projekty będą się materializować. Wszystkie te etapy wykonania projektu badawczego przejdziemy wspólnie. 

Prace nad projektem:
•              faza przygotowań  (16-28 marca)
•              faza realizacji (19 marca-10 maja)
•              prezentacja projektu (maj 2018) 

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13 marca.
Pod artykułem publikujemy regulamin, harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy. 

Fot. ©Depositphotos/trans961