Zrealizuj własny projekt naukowy

Kobieta w laboratorium chemicznymMyślicie o realizacji własnego projektu naukowego, lecz nie macie dostępu do odpowiedniej aparatury badawczej? Chętnie przedyskutowalibyście swoje koncepcje z jakimś pracownikiem naukowym? A może chcielibyście przeprowadzić ciekawe badania, ale brakuje Wam środków finansowych na zakup odpowiednich materiałów? Słyszeliście kiedyś o Konkursie Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej i marzy Wam się w nim udział? Czemu nie? Zgłoście swój projekt w konkursie uczniowskich projektów badawczych organizowanym w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – Politechnika Gdańska”!

Politechnika Gdańska zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie uczniowskich projektów badawczych, stanowiącym etap kwalifikacyjny do interdyscyplinarnych warsztatów tematycznych.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych uczniowskich zespołowych projektów badawczych, które zostaną zrealizowane na Politechnice Gdańskiej i otrzymają rekomendację pracowników naukowych uczelni upoważniającą do udziału w Polskiej Edycji Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej (Polska Edycja EUCYS - European Union Contest for Young Scientists, http://fundusz.org/konkurs/regulamin-polskiej-edycji-eucys-2017/)

Przygotowane wnioski projektowe należy przesłać w terminie do 12 czerwca 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu wraz z harmonogramem i formularzem wniosku znajdują się pod artykułem i na stronie www.pg.edu.pl/zdolnizpomorza w zakładce „Warsztaty tematyczne”. 

Do pobrania:
Regulamin
Hamonogram
Formularz wniosku

Fot. ©Depositphotos/ Alexander Raths