Nie tak dawno temu w Suchedniowie…

Grupa uczniów na wycieczce

W dniach 12-18 oraz 19-25 stycznia br. dwie 40-osobowe grupy utalentowanych uczniów z naszego regionu kolejno uczestniczyły w pierwszym i drugim turnusie obozu naukowego „Zdolni z Pomorza”. Odbył się on tym razem w malowniczo położonym Suchedniowie w województwie świętokrzyskim.

Czytaj więcej...

80 uczniów zakwalifikowanych na zimowy obóz naukowy Zdolni z Pomorza!

Para idąca po śnieguWycieczka do Centrum Nauki Leonardo Da Vinci, piesza wycieczka po górach, wyjazd do Kielc i geoparku oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe, ale przede wszystkim, warsztaty z zakresu podstaw zarządzania projektami – tak wyglądać będzie zimowy obóz naukowy dla uczestników systemu Zdolni z Pomorza w roku szkolnym 2019/2020. Tym razem organizujemy dwa turnusy obozu dla 80 uczniów (po 40 osób na turnus).

Czytaj więcej...

Rusza rekrutacja na zimowe obozy naukowe!

Para idąca po śnieguW okresie ferii zimowych organizujemy na południu Polski dwa turnusy obozu naukowego dla 80 uczniów – mieszkańców województwa pomorskiego (po 40 osób na turnus). Uczestników czekają warsztaty z podstaw zarządzania projektami, wycieczki edukacyjne i zajęcia rekreacyjno-sportowe.

Czytaj więcej...

Wspomnienie z Białego Dunajca

Uczniowie leżący na śnieguW oczekiwaniu na zbliżający się letni obóz naukowy powspominajmy, co wydarzyło się podczas pierwszego w historii „Zdolnych z Pomorza” zimowego obozu, który odbył się w dniach 10-16 lutego 2019 r. w Białym Dunajcu.

Czytaj więcej...