Zimowy obóz naukowy rozpocznie się już niebawem

Młodzież rzuca się śnieżkami na boisku

Wycieczka do interaktywnego Energetycznego Centrum Nauki, atrakcje geoparku, piesza wędrówka Piekielnym Szlakiem, zwiedzanie Kielc i rezerwatu przyrody Kadzielnia, zajęcia rekreacyjno-sportowe, ale przede wszystkim warsztaty z zakresu podstaw zarządzania projektami – tak wyglądać będzie zimowy obóz naukowy dla uczestników projektu „Zdolni z Pomorza” w roku szkolnym 2022/2023. Po dwuletniej przerwie znów organizujemy dwa turnusy obozu dla 80 uczniów (po 40 osób na turnus).

Czytaj więcej...

Ogłaszamy start rekrutacji na zimowe obozy naukowe!

Młodzież rzuca się śnieżkami na boisku

Zapraszamy uczniów – uczestników przedsięwzięcia „Zdolni z Pomorza” do udziału w rekrutacji na obóz naukowy, którego dwa turnusy dla 80 osób (po 40 osób na turnus) organizujemy w okresie ferii zimowych na południu Polski. Obóz jest formą wsparcia przeznaczoną dla uczniów objętych wsparciem Lokalnych Centrów Nauczania Kreatywnego (LCNK). Uczestnicy obozu wezmą udział w warsztatach naukowych, wycieczkach edukacyjnych oraz innych rozwijających zajęciach.

Terminy obozów:
15-21.01.2023,
22-28.01.2023.

Czytaj więcej...

Nie tak dawno temu w Suchedniowie…

Grupa uczniów na wycieczce

W dniach 12-18 oraz 19-25 stycznia br. dwie 40-osobowe grupy utalentowanych uczniów z naszego regionu kolejno uczestniczyły w pierwszym i drugim turnusie obozu naukowego „Zdolni z Pomorza”. Odbył się on tym razem w malowniczo położonym Suchedniowie w województwie świętokrzyskim.

Czytaj więcej...

80 uczniów zakwalifikowanych na zimowy obóz naukowy Zdolni z Pomorza!

Para idąca po śnieguWycieczka do Centrum Nauki Leonardo Da Vinci, piesza wycieczka po górach, wyjazd do Kielc i geoparku oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe, ale przede wszystkim, warsztaty z zakresu podstaw zarządzania projektami – tak wyglądać będzie zimowy obóz naukowy dla uczestników systemu Zdolni z Pomorza w roku szkolnym 2019/2020. Tym razem organizujemy dwa turnusy obozu dla 80 uczniów (po 40 osób na turnus).

Czytaj więcej...