40 uczniów zakwalifikowanych na zimowy obóz naukowy Zdolni z Pomorza!

Kobieta leżąca na śnieguWarsztaty z zakresu podstaw zarządzania projektami, wycieczki edukacyjne i zajęcia rekreacyjno-sportowe – tak wyglądać będzie zimowy obóz naukowy dla uczestników systemu Zdolni z Pomorza. W tym roku po raz pierwszy organizujemy tę formę wsparcia. Otrzymaliśmy prawie 150 formularzy zgłoszeniowych, natomiast w obozie weźmie udział 40 uczniów reprezentujących wszystkie powiaty województwa pomorskiego. Warto podkreślić, że tylko 2% spośród uczestników projektu otrzymało szansę udziału w obozie, więc jest to duże wyróżnienie.  

Informacje z wynikami rekrutacji zostały przesłane w dniu dzisiejszym (23.01.2019 r.) na adresy e-mailowe podane w formularzu rekrutacyjnym.

Termin obozu: 10.02.2019 - 16.02.2019
Miejsce obozu: Biały Dunajec – Dom Wczasowy „Danuta”, ul. Jana Pawła II
Wykonawca: Biuro Turystyczne Czerwiński Travel S.C.

Zachęcamy do zapoznania się z programem obozu.

Informacji na temat zimowego obozu naukowego udzielają pracownicy Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego:
•     Karolina Krzemińska, tel.: 58 32 68 418, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
•     Paula Siemińska, tel.: 58 32 68 418, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gratulujemy uczniom zakwalifikowanym na obóz!

Fot. ©Depositphotos/Agnieszka Glebocka